1.    
  2.     Догляд та відновлення нігтів

Догляд та відновлення нігтів

25.09.2017

Пристрасно бажаючи оновити що-небудь у своєму вигляді, іноді ми просто не знаємо, з чого почати і за що взятися в першу чергу. Якщо все увагу приділити волоссю, то починає страждати шкіра, беремося за фігуру — забуваємо про нігтики, які розшаровуються і ламаються…

Проблема догляду за нігтями

Здавалося б, з нігтями все набагато простіше, ніж, скажімо, із зайвими кілограмами — можна просто замаскувати дефекти шаром яскравого і міцного лаку, а можна і двома шарами. Але тут підстерігає небезпека того, що отже пошкоджені нігті під товстими шарами лаку переживають більший стрес, додаткові навантаження, і через певний (досить короткий) проміжок часу вони помстяться вам ще більш складними проблемами, які аж ніяк не поліпшать зовнішній вигляд рук.

Що ж робити? Адже практично всі фахівці в області моди і жіночої краси стверджують: перше, що кидається в очі співрозмовнику і на що звертають увагу чоловіки — це наші улюблені ручки. І, на жаль, мало на що можна розраховувати у майбутньому, якщо з перших миттєвостей ви віджахнете співрозмовника стирчать задирками, обламаними або обкусанными нігтями.

Догляд за нігтями восени і навесні

Перш за все, потрібно пам’ятати про те, що більшість сезонних проблем краси вирішуються комплексно, тобто при сукупної підтримки всього організму. Для цього необхідні нормальне харчування, повноцінний сон, курс полівітамінів, зниження або повна відсутність стресів, а відповідно їх шкідливого впливу. Особливо слід берегти себе в міжсезоння: восени і навесні. За руками у цей період часу потрібно дбати з особливою ретельністю, адже організму не вистачає вітамінів і мінералів, і нігті починають розшаровуватися. Рекомендується обмежити шкіру рук і нігті від дії, наприклад, побутової хімії.

«Хвороби» нігтів

Недбале ставлення до рук може відгукнутися різними проблемами, починаючи естетичними, закінчуючи більш серйозними. Вся справа в тому, що у нігтьових пластин дуже складна структура, про яку деякі навіть не здогадуються. Відомо, що верхній шар складається з кальцію і кератину, в середній входить м’який кератин, а от всередині знаходиться так званий кератин самого нігтьового ложа.

Якщо нігтям не виявляється належний догляд і в них не надходять всі необхідні поживні речовини, то починається розшарування, причому на всіх трьох «поверхах». Однак усе має бути в міру. Інтенсивний догляд також іноді чреватий неприємними наслідками, які вже не замаскувати яскравими і міцними лаками.

Якщо занадто недбало ставитися до своїх рук, подібні біди можуть з’явитися в будь-який час року. Але все ж восени і навесні проблеми загострюються, і потрібно бути готовим до цього. Отже, розшарування нігтьових шарів зазвичай трапляється через брак між ними зв’язуючих речовин. В цьому випадку для боротьби використовуються різні способи. Сюди відноситься нормальне, повноцінне харчування, дбайливе застосування побутової хімії, використання засобів для зняття лаку без ацетону і т. д.

Що робити?

Можна скористатися косметичними засобами, в основі яких кальциновані і кератинові речовини, ванночки і живильні креми.

Деякі жінки страждають від того, що їх нігті занадто м’які. Це спадковий фактор, але воно особливо посилюється з приходом міжсезоння і авітамінозу, коли організм ослаблений. Слід пам’ятати, що в ці періоди не варто піддавати руки і нігті тривалого впливу препаратів з лугом і навіть звичайної води.

Якщо нігті дуже ламкі, професіонали манікюру радять використовувати алмазну основу, яка наноситься під лак. При висиханні вона робить нігтьові пластини більш жорсткими. Відмінний засіб — кератинові комплекси і спеціальні гелі для моделювання. А краще всього звернутися до майстра і відвідати кілька його процедур!

Написати коментар