1.    
  2.     Догляд за нігтями після зняття нарощених нігтів

Догляд за нігтями після зняття нарощених нігтів

Не секрет, що після зняття штучних нігтів, власні виглядають ослабленими і истонченными. Стають більш чутливими як подушечки пальців, так і сама нігтьова пластина. Тому, щоб нігті швидше відновилися і зміцніли, їм потрібен ретельний догляд.

Дуже добре відновлює нігті гарячий манікюр, парафінотерапія або запечатування їх біогелем.

Гарячий манікюр

Техніка гарячого манікюру полягає в наступному: потрапляючи в гарячий живильний лосьйон, нігтьова пластина стає проникною, тому весь комплекс вітамінів і мінералів активно і швидко проникає в зону росту нігтів, живлячи і відновлюючи їх. Таким чином, дія звичайних кремів і лосьйонів для рук багаторазово посилюється за рахунок їх розігрівання.

Парафінові ванночки

Парафінові ванночки для рук ефективно живлять нігтьову пластину і сприяють відновленню водного балансу. Виконувати цю процедуру необхідно відразу після зняття нарощених нігтів, а потім повторювати один раз в дві або три тижні. При парафінотерапії спочатку відбувається очищення шкіри рук і змазування їх спеціальним кремом для того, щоб парафін не прилип до шкіри. Потім руки кілька разів опускають у попередньо нагрітий до певної температури косметичний парафін. Після цього їх загортають у целофан і надягають зверху махрові рукавички. Через 20 хвилин парафін видаляють і наносять живильний крем для рук і нігтів. Така процедура здатна не тільки відновити ослаблені нігті, але і прекрасно підживити шкіру рук.

Розшарування

Якщо після зняття нарощених нігтів спостерігається розшарування нігтьової пластини, то в цьому випадку буде ефективна процедура запечатування їх біогелем. Вільний край нігтя після носіння штучних нігтів стає дуже м’яким і починає розшаровуватися. Зміцнити його можна також штучним матеріалом — біогелем. Біогель володіє гнучкою структурою, яка після нанесення і полімеризації створює ефект натурального нігтя. Даним складом покривають весь ніготь тонким шаром і обов’язково запечатують вільний край. З часом при відростанні нігтя проводиться шліфування штучного матеріалу, щоб кордон між ним і власним нігтем не була помітна, після чого покривають нігті лаком. Така технологія дозволяє повністю замінити вільний край новим відросло, а відповідно, більш міцним нігтем. Також дане лакове покриття охороняє чутливий до механічних пошкоджень ніготь від всіляких подряпин або тріщин. У застосуванні даного методу відновлення існує невелика обмеження. Вона стосується людей, які багато працюють за комп’ютером. При сильних і постійних ударів по клавіатурі запечатана поверхню нігтя може розтріснутися.

Інші способи відновлення

Крім зазначених вище процедур, існує безліч інших способів знову відновити свої нігтики після зняття штучних. Для зміцнення ослаблених нігтів рекомендується проводити масаж нігтьової пластини з використанням спеціального поживного розчину. Плавними круговими рухами втирайте вітамінний крем нігті кожен вечір, тим самим ви прискорите їх відновлення. Вільний край нігтя найкраще спиляти або обрізати, оскільки він все одно пошкоджений. Зрозуміло, робити це потрібно не під самий корінь. Так як під час носіння штучних нігтів ваші власні нігті дихати не могли, то тепер треба дати їм таку можливість. Намагайтеся перший час не покривати їх декоративними покриттями, а використовуйте тільки лікувальний лак. До косметики для нігтів також потрібно підходити по-іншому. Слід уникати впливу на нігтьову пластину ацетону, формальдегіду та інших агресивних рідин.

Рекомендації фахівців

Рекомендується регулярно робити маски для рук і нігтів, які буде містити лимонний сік, морську сіль і масло обліпихи. Втирання лимонного соку в нігтьову пластину сприяє відбілюванню, що дуже ефективно при появі жовтизни на нігтях після зняття штучного покриття. Морська сіль сприяє швидкому зміцненню нігтів. Крім масок корисно робити ванночки з морської солі. Обліпихова олія володіє прекрасним регенеруючим ефектом, що дуже необхідно пошкодженим нігтиками. Втирання ефірних масел, наприклад, олії бергамоту, сосни або ромашки, також стане прекрасною процедурою для зміцнення нігтів і попередження їх розшаровування.

Не слід забувати, що краса починається зсередини. Тому для кращого росту нігтів вживайте їжу, багату кальцієм, селеном, кремнієм, вітамінами А і Є.

У повсякденному житті захистите ваші нігті і руки від агресивного впливу навколишнього середовища. При митті посуду користуйтеся гумовими рукавичками, при купанні — наносити спеціальне захищає засіб для нігтів.

Написати коментар