1.    
  2.     Хто такий подолог і що таке подологія?

Хто такий подолог і що таке подологія?

28.08.2017

Подолог – це вузьконаправлений фахівець, який проводить медичний педикюр, позбавляє пацієнтів від мозолів і бородавок, а також допомагає усунути грибок нігтів і врослі нігті.

Якщо говорити коротко, то будь-яка проблема в області стопи і нігтьової пластини зачіпає область «подології».

Поширені причини, за якими звертаються до подолога

Перша причина, безсумнівно, біль у стопі. Якщо біль з’явилася в області пальців, то причиною може стати врослий ніготь. А біль і дискомфорт при ходьбі в області ступні, як правило, з’являється в результаті бородавок і мозолів.

Деформація: ваші ноги ваш перший союзник у рухах (ходьба, біг). З віком через поганий взуття, вагітності, надмірної ваги та інших причин, ступня та пальці ніг можуть деформуватися. Разом з ними змінює своє розташування і нігтьова пластина, що в підсумку призводить до потовщення і вростання куточків нігтів.

Зміна зовнішнього вигляду нігтя, кольору шкіри, тріщини – вагомі причини звернутися до подолога. Фахівець допоможе вам визначити причину і призначить відповідне лікування. Найчастіше, зміна кольору, поява тріщин і ламкості говорить про грибки нігтя. Таке захворювання вимагає професійного підходу і без фахівця не обійтися. Помітивши перші прояви грибка, не відкладайте цю проблему, з часом захворювання тільки поглибиться, вражаючи сусідні пальці.

Свербіж, подразнення і неприємний запах ніг. Поява вологи та неприємного запаху може мати дві причини: гіпергідроз і оніхомікоз. Під гіпергідрозом слід розуміти зайву пітливість ніг, коли піт виділяється занадто рясно. Таку проблему лікують ін’єкціями Диспорту і домашніми засобами по догляду. Друга причина – грибок нігтів, тут запах може доповнюватися зміною кольору і структури нігтя.

Діабет. Пацієнтам, страждаючим діабетом, не можна проводити звичайний педикюр. Механічне обрізання кутикули може мати серйозні наслідки, тому «діабетичне стопі» рекомендується проводити тільки професійний апаратний педикюр. Подолог проведе ефективний педикюр з мінімальними ризиками для здоров’я хворого.

Лікар подолог або просто фахівець?

Подолог не обов’язково повинен мати вищу медичну освіту. Медичний педикюр, встановлення скоби і обробка нігтів з оніхомікозом не вимагає диплома медичного працівника. Але, якщо необхідно видалити новоутворення на ступні, то Вас перенаправляють до лікаря дерматолога.

Написати коментар