1.    
  2.     Названі головні ризики при відвідуванні салонів краси

Названі головні ризики при відвідуванні салонів краси

Б’юті-послуги сьогодні — один з найбільш затребуваних населенням сервісів. Але наскільки безпечно відвідувати салони краси?

Фото Названі головні ризики при відвідуванні салонів красиДослідники з США з’ясували, які проблеми зі здоров’ям найбільш часто зустрічаються у відвідувачів косметологічних закладів.

Співробітники Школи громадської охорони здоров’я при Ратгерском університеті провели опитування серед постійних клієнтів салонів краси і встановили: більше двох третин опитаних ними респондентів стикалися з однією або кількома проблемами зі здоров’ям після відвідування косметологів і інших фахівців з набуття доглянутої зовнішності.

«10% учасників стали жертвами грибкових інфекцій, 15% — респіраторних захворювань. У 42% виникли проблеми з шкірою — свербіж в області обличчя або рук, подразнення, відчуття печіння або поколювання, біль і почервоніння навколо нігтьових пластин, знебарвлення нігтів», — поділилися експерти даними.

Автори опитування пояснили, що такого роду проблеми частіше давали себе знати після відвідування манікюрних салонів порівняно з перукарнями. Зазначимо, що 94% опитаних ними становили жінки.

Експерти дали кілька порад тим, хто не мислить свого життя без особистого майстра з манікюру. Насамперед, за їх словами, потрібно оцінювати чистоту салону і наявність у нього ліцензії. Також, на їх думку, буде зовсім не зайвим уточнити, як у закладі дезінфікуються інструменти. «З’ясуйте, стерилізують їх в автоклаві. Пошкодження, отримані під час манікюру або педикюру, повинні бути правильно оброблені. Діабетикам робити педикюр в салонах потрібно з особливою обережністю», — переконані фахівці.

Написати коментар