1.    
  2.     Нігтьовий дизайн — шедеври на ваших руках

Нігтьовий дизайн — шедеври на ваших руках

05.08.2017

Гарний манікюр — це крок на зустріч гарному настрою, підвищенню самооцінки і здійснення намічених планів. Кожна жінка знає, як важливий при новому знайомстві або ділової зустрічі гарний манікюр. Сьогодні крім класичних прикладів манікюрних рішень майстри навчилися створювати цілі шедеври на нігтиках, і назвали своє мистецтво — нейл-арт.

Щоб розписати нігті краще всього звернутися до майстра, але можна зробити його будинку, для цього потрібні різні кольори і відтінки лаків, аксесуари, у вигляді намистинок і страз, і обов’язково фантазія. Сьогодні нейл-арт роблять за двома методиками   пензликом або голкою, чим товще голка при цьому, тим більшим буде і малюнок, тому якщо ваші нігтики не відрізняються великою довжиною, варто взяти голку тонший.

новорічне

Голкою необхідно створювати малюнок по невисохлій ще шару лаку, який наноситься дуже рясно, після чого відразу ж ставляться краплі лаку іншого кольору або декількох кольорів в потрібному вам порядку і, переміщаючи голку по нігтю, створюємо малюнок між ними.

Пензлика теж можуть бути різної товщини, їх здебільшого застосовують для нанесення ліній, контурних малюнків і блискіток. Вона дозволяє малювати ще рідкому, і вже висохлому лаку, який повинен бути негустим і насиченим. Крім лаку, для створення малюнків на нігтях можна використовувати і вельми не пристосовані для манікюру і педикюру речі.

Фломастери

Для максимального полегшення використання лаку були винайдені спеціальні фломастери, що представляють собою балончики, залиті лаком, і мають на кінці тонкий пензлик для малювання. При використанні таких фломастерів не забувайте промивати їх після кожного застосування рідиною для зняття лаку.

Скотч

На нігті наносимо один шар лаку. А зі скотчу вирізаються трафарети всіляких малюнків. Трафарети потрібно вирізати канцелярським ножем або лезом. Після чого приклеюємо трафарет на ніготь і покриваємо зверху всю нігтьову пластину лаком іншого кольору. Після висихання лаку — знімаємо трафарет і отримуємо малюнок. Для кращого результату використовуйте швидковисихаючі лаки.

Шовк і тканина

На всю нігтьову пластину наносяться лаки різних кольорів у кілька шарів. Потім береться невеликий шматочок шовкової тканини і змочується рідиною для зняття лаку. Після чого треба провести їм по ще не висохлим шарів лаку на нігті. Виходить ефект змазування, при якому відкриваються нижні шари лаку інших кольорів, що дає дуже вишуканий малюнок.

В салонах майстрами застосовуються різні прикраси і аксесуари для дизайну. Так, наприклад, на ніготь можна приклеїти тканина. Для цього необхідно вирізати невеликий шматочок тканини, розміром з ніготь, нанести на нігтьову пластину лак і приклеїти на нього тканину. Після чого покрити ніготь у кілька шарів безбарвного лаку. Особливо вишукано виглядає в такому рішенні мереживо. Можна задекорувати весь ніготь або застосувати його як аплікацію. Тільки кріпити мереживо потрібно не на лак, а на клей.

Тонкощі нейл-арту

Створюючи чудовий дизайн, майстри нейл-арту застосовують найрізноманітніші нитки. Є звичайні тонкі золотисті, є срібні, які використовують для вишивання. Кріпити їх необхідно на клей, а зверху обов’язково закріплювати лаком.

В салонах також можна зустріти майстрів, використовують манікюрну фольгу. Вона кріпитися на нігтях за допомогою лаку або клею-олівця. Ділять її на тиснену, яка відрізняється більш фактурною поверхнею, і листову. Фольгою можна прикрашати весь ніготь, так і деяку його частину у вигляді різних візерунків. Ніготь перед нанесенням фольги готують спеціальним покриттям, після чого кладуть манікюрну фольгу і труть її поверхню від кінчика до основи нігтя, після чого залишається лише зняти прозору плівку, а зверху нанести захисний лак.

Стрази і бісер потрібно кріпити на рясний невисохлий шар лаку. Прикраси ці дуже малі. Тому переносити їх з одного місця на ніготь потрібно пензликом, на кінчику якої є безбарвний лак, пінцетом або зволоженою манікюрної паличкою. Маленькі деталі можуть погано триматися, тому їх буквально утапливают в лаку, а після наносять шар закріплювача. У салоні вам виконають невелику дірочку на кінчику нігтя і вставлять в неї прикрасі, яку ви побажаєте.

Нейл-пірсинг потрібно робити на штучних нігтях, так як натуральну нігтьову пластину досить не складно пошкодити. Нейл-пірсинг найкраще робити в салоні і не експериментувати в домашніх умовах.

Написати коментар