1.    
  2.     Популярний акрил

Популярний акрил

02.09.2017

Мало кому відомо, але це факт — акрил активно використовують у медичних цілях. Він дозволяє відкрити широкі можливості в області дизайну нігтів, роблячи їх будь-якої довжини, а також вважається найбільш затребуваним матеріалом, який застосовується в стоматологічних цілях. А нарощування нігтів акрилом сьогодні найпопулярніша послуга в манікюрних салонах.

Акриловими нігтями і їх створення ми зобов’язані стоматолога з Філадельфії, який одного разу випадково зламав на роботі ніготь, і щоб не виглядати неакуратним він заклеїв його стоматологічним акрилом. Результат був настільки вдалий, що, прийшовши додому, він повторив процедуру на своїй дружині. Подруги, так і сама дружина були у величезному захваті. Так і з’явилися перші накладні акрилові нігті. Було це в далекому 1946 році, а вже в 1951 році нікому не відомий стоматолог відкрив свою компанію, під назвою Patty Nails по виготовленню штучних нігтів.

Що таке акрил?

Що ж представляє із себе акрил? Перед тим, як втілитися на жіночих ручках у прекрасні нігтики, акрил — це особливої порошок, мелкоизмельченной стружки. Щоб його перетворити в тверду субстанцію застосовується хімічна реакція з додаванням реагенту, такого як мономер або ліквід. Після змішування утворюється густа маса. Буквально кілька секунд і маса твердне, результат — всім відомі акрилові нігті.

Технологія нанесення

Майстер манікюру занурює спеціальний пензлик в мономер і кінчиком пензлика захоплює трохи пудри акрилу. Після чого потрібно швидко нанести отриману суміш на ніготь за все його довжині, при цьому враховується бажана довжина і потрібна клієнту форма нігтя. Звичайно, є думка, що акрил шкідливіше гелю. Відомо, що мономер, що використовується в нарощуванні, володів специфічним різким запахом. Але сьогодні нарощування нігтів із застосуванням акрилу вийшло на якісно новий рівень — розроблені препарати мономеру, практично не мають різкого запаху.

Методи нарощування

З допомогою акрилу використовується два методи — нарощування на формах і типсах.

На формах

При нарощування на формах зовнішню частину нігтьової пластини фіксують за допомогою форми. Після чого майстер манікюру з акрилу формує вигин і форму самого нігтя. Акрил твердне дуже швидко, після цього форму знімають. Далі необхідно відшліфувати ніготь і покрити його захисним розчином.

На типсах

При нарощування на тіпсах на 1/3 нігтя кріпиться типс, гнучкої структури. Використовуючи пилку, краю стику нігтя і типса вирівнюються, а на отриману нігтьову пластину накладають акрилову масу. Після того, як акрил придбав твердість, нігтьова пластина шліфується і покривається захисним розчином.

Сучасний підхід

Сьогодні нарощування нігтів за допомогою акрилу досить затребувана процедура, в силу того, що акрилові нігті мають дуже високу міцність. Крім того, вони відрізняються прозорою текстурою і практично невідчутним вагою, а це лише додає їм популярності. Зняти акрил не складно, тим більше, в цьому процесі не потрібна розмочування і використання рідин з вмістом ацетону.

Правильний догляд

 

  • По-перше, необхідно уникати необережних і різких рухів, не варто відразу після відвідування салону займатися домашньою прибиранням і використовувати нігті як засіб для соскребывания бруду з поверхонь.
  • По-друге, наносите лакову основу виключно на базу, а не поверх вже наявного лакового покриття.
  • по-третє, для видалення лаку застосовуйте тільки ті кошти, які не містять ацетон, у противному випадку можливе пошкодження структури покриття.
  • В-четвертих, виробляєте своєчасну корекцію акрилових нігтів, час якої повинен позначити вам майстер манікюру.

Написати коментар