1.    
  2.     Професія: майстер з манікюру та педикюру на дому

Професія: майстер з манікюру та педикюру на дому

Отже, майстер з манікюру та педикюру на дому — що це за робота?

Вважається, що жінка може носити все, що їй хочеться, робити абсолютно будь-які зачіски, включаючи самі кардинальні. Але! У неї повинен бути манікюр. Де це записано чи, може, так вимагає етикет, сказати важко як клієнтки, так і самі майстри. Але факт залишається фактом: зробити красиві нігті пропонують десятки оголошень в соцмережах і на сайтах.

Вибір майстрів багатий, але не кожна жінка буде шукати свого, що називається, по оголошенню. Частіше хороших фахівців шукають через знайомих. Це вірний шлях, але і він не дає ніяких гарантій: що підходить для однієї дівчини, може не підійти інший.

Ольга займається манікюром вже майже два роки. Почалося все з самостійного перегляду роликів в інтернеті, вивчення технік. Потім вона записалася на курси і освоїла ази манікюрного ремесла на практиці. Відразу необхідно придбати базовий комплект інструменту і засобів. Першими клієнтками за «спасибі» стали подруги і родичі. Потім, коли лак перестав відвалюватися з нігтьових пластин дівчат через пару годин, вона вже наважувалася просити пару сотень на матеріали.

-Поступово прийшло розуміння, що не всі техніки мені підходять. Я багато експериментувала, щоб клієнти залишалися задоволені. А ще весь час вчилася малювати. У мене немає художньої освіти, але задатки, мабуть, були. З часом я стала сприймати ніготь як власний полотно — стало самій подобається те, що виходило, — розповідає майстер.

Тепер у Ольги постійна клієнтська база. З’являються і нові клієнтки, які зазвичай не зникають, і для них теж знаходиться час. Працює дівчина на дому, оскільки у неї росте дитина. Для неї — це ідеальний варіант заробітку.

А ось педикюр вона перестала робити. Це тенденція: багато майстрів, забезпечивши для себе щільний клієнтський потік, відмовляються братися за обробку стоп і нігтів на ногах.

— Все-таки, справа досить делікатна, і відразу, поки осіб у взутті та шкарпетках, не видно, наскільки складний випадок. Відмовитися при огляді вже незручно, але були історії, коли дуже хотілося це зробити. Часто зустрічаємо грибок — захворювання, яке лікується. Дівчатка! Доглядайте і самі за своїми ніжками між відвідуваннями майстра, пожалійте нас, — озвучила крик душі багатьох колег Ольга.
Майстер манікюру — це:

Навчання:

В університетах і академіях цієї спеціальності не навчать. Але є безліч курсів. Як індивідуальних, так і групових. Термін навчання — від декількох днів до трьох місяців

Початковий капітал:

Для того, щоб почати працювати, доведеться витратитися. Необхідно обладнати робоче місце: стіл, два стільці, настільна лампа. На столі повинні з’явитися інструмент для манікюру, ультрафіолетова лампа, десятки засобів. Зараз багато замовляють усе для роботи через інтернет: там вигідніше купувати оптом.

 

Плюси:

Працювати можна вдома, якщо дозволяють умови. Майстер сам формує свій графік праці, поступово визначає коло клієнтів, з якими працює постійно. Завжди є можливість розвитку, нові техніки і способи декору з’являються постійно.

Якщо не лінуватися, можна заробляти середню зарплату. Але…

Мінуси:

Частину заробленого буде завжди йти на дозаказы засобів та елементів декору. Планувати прийом клієнтів зазвичай доводиться заздалегідь, і форс-мажори неминучі: люди змінюють плани, хворіють, раптово їдуть. Як правило, «залатати» утворився період часу буває неможливо. А це означає одне — мінус в доході.

У майстрів з манікюру нерідко виникають алергії від постійної взаємодії з різними хімічними засобами. Частина манікюрниць відмовляються від своєї справи через проблеми з серцем і дихальним апаратом: при обробці нігтів пил неминуче осідає на слизовій. Тому рекомендують працювати в рукавичках та марлевій масці, що не завжди зручно.

Написати коментар