1.    
  2.     Як доглядати за нігтями

Як доглядати за нігтями

12.08.2017

Для початку розглянемо проблеми, з якими найчастіше стикаються жінки. Одна з найпоширеніших проблем нігтів — це їх розшарування. Причини цього можуть бути різноманітні. Це і використання агресивних миючих засобів, рідини для зняття лаку, затупившейся металевої пилки, нестача вітамінів та інших корисних речовин.

Ламкість і сухість

Якщо ваші нігті ламкі, з білими плямочками або поздовжніми борозенками, значить, вони потребують правильному харчуванні. Користуйтеся спеціальним вітамінізованим маслом для нігтів. Бажано наносити його кілька разів в день. Ще однією причиною цих явищ можуть бути різні захворювання, тому буде не зайвим звернутися до лікаря.

Якщо у вас суха і швидко розросталася кутикула, то краще не зрізайте її, а тільки відсувайте, як рекомендують прихильники європейського манікюру. Чим більше ви будете її зрізати, тим більше вона буде рости.

Манікюр

Правильний догляд за нігтями повинен включати в себе: масаж нігтів із застосуванням масла, ванночки із сіллю, використання кремів, захист від механічних та хімічних пошкоджень, покриття лаком (декоративним або лікувальним), правильне використання манікюрного приладдя. Поговоримо про це докладніше.

Манікюрний набір — це не та річ, на якій можна економити. Погані інструменти нашкодять нігтям. Ножиці повинні бути зроблені зі сталі. Підстригайте нігті перпендикулярно їх зростання. Ваші пилочки повинні бути з декількома ступенями жорсткості, мати гладкі бічні кромки. Краще мати тефлонові або скляні пилочки. Починайте підпилювання з більш грубої пилки, плавно переходячи до м’якої полірування. Запам’ятайте: необхідно підпилювати нігті тільки в одному напрямку, а не «туди-сюди». Не захоплюйтеся поліруванням нігтів, на занадто гладкому нігті погано тримається лак.

Ванночки

Регулярно робіть ванночки з морською сіллю для розпарювання шкіри і кутикули і зміцнення нігтьової пластини. Кутикулу можна додатково пом’якшити спеціальним засобом, а потім акуратно відсунути апельсиновою паличкою. Першим шаром наносите на нігті зміцнюючу основу з кальцієм. Навіть якщо у вас міцні і здорові нігті, вона вам не зашкодить. Потім поверх неї нанести декоративний лак в 1-2 шари. Завершуйте процедуру прозорим захисним шаром. Косметологи рекомендують підбирати 3 кошти (базове покриття, лак і закріплює основу) однієї фірми. Компоненти речовин будуть збалансованими і добре доповнювати один одного. Не перестарайтеся з рідиною для зняття лаку. Не натирайте їй сильно нігті, вони й без цього зазнають страждань. На завершення манікюру змастіть руки зволожуючим кремом.

Профілактика задирок

Якщо у вас з’явилися задирки — ні в якому разі не виривайте і не гризіть їх! Необхідно розпарити їх у теплій ромашкової ванні з додаванням невеликої кількості соди і акуратно обрізати манікюрними ножицями. Намажте місця задирок жирним кремом або масляним розчином вітаміну А, який можна купити в аптеці. Для профілактики задирок слід робити ванночки з пивними дріжджами. Така процедура підійде і для загального догляд за руками і нігтями.

Ще одне прекрасне і просте засіб догляду за нігтями — парафінові ванночки. Вам необхідно буде придбати в аптеці ваговий парафін. Парафінові свічки для цієї мети не підійдуть, тому в них додають речовини, які тільки нашкодять вашим нігтям. Перед процедурою обробіть руки скрабом, намажте їх маслом або жирним кремом. Парафін слід натерти і розтопити на водяній бані. Пензликом нанесіть парафін на руку, він не повинен бути занадто гарячим, приблизно 50-55°С. Загорніть руки в целофан і надіньте зверху теплі рукавиці. Дочекайтеся поки парафін застигне і змивайте його. Попросіть кого-небудь нанести засіб на ваші руки, щоб одночасно робити ванночку для правої і лівої руки. Покривати нігті лаком можна тільки на наступний день. Також таку послугу надають багато салонів краси.

Не забувайте про наші рекомендації, і у вас будуть гарні руки і нігті. 

Написати коментар