1.    
  2.     Як фотографувати манікюр, щоб це дійсно виглядало красиво

Як фотографувати манікюр, щоб це дійсно виглядало красиво

20.05.2017

Якщо ти мільйон разів просила подругу сфотографувати твій манікюр, і кожен раз виходили або пальці-сосиски, або криві і зморшкуваті руки, або випирають вени, які все псували, ми відчуваємо твою біль! Ці 9 Лайфхаків допоможуть тобі порадувати передплатників в Інстаграме ідеальними фотками.

1. Не з порожніми руками

Сама по собі кисть руки без фону і контексту завжди виглядає дивно. Простий спосіб наповнити кадр змістом, при цьому залишивши основний акцент на манікюрі, – взяти щось в руки. Чашка, яблуко, букетик, іграшка – підійде в принципі будь-який дрібний предмет, що поєднується з відтінком з манікюром, або світлий – щоб створити нейтральний фон.

2. Руки вгору

Ні-ко-та не фотографуй кисть на горизонтальній поверхні, неминучі виступаючі і просвічують вени! Замість цього доклади долоню до стіни на рівні очей: кров віділлє, і шкіра буде виглядати гладкою і молодий.

3. Перехрестя

Скребти руки, залишивши розслабленими пальці і кисть. Нехай в кадрі буде і лікоть: акцент на манікюрі збережеться, але в цілому фото буде набагато більш стильним і цікавим.

4. Наочний приклад

Найдоступніший і ефектний варіант зйомки – взяти в руки флакончик з лаком, яким і є шар, а поруч покласти гармонійно поєднуються варіанти.

5. Лицьова сторона

Підперши підборіддя, розташуй пальці так, щоб вони знаходилися приблизно на рівній відстані один від одного. Щоб кадр не перетворився на портрет, нехай буде обрізаний знімок, залишивши в центрі саме руку.

6. Мінімалізм

Не обов’язково показувати всі 5 пальців! Зазвичай найкраще виглядають вказівний, середній і безіменний, на них і наводь фокус!

7. Сумочка і фон

Візьми в руки улюблену сумку і тримай перед собою. Одну долоню поклади поверх іншої та чварами пальці. Це дуже природна поза допомагає створити натуральний, невимученний кадр і гарантовано виглядає ефектно.

8. Сплетіння

Сплети пальці двох рук «ялинкою» і максимально наблизити до об’єктиву. Увага! Якщо у тебе не дуже довгі пальці, ця рада пропускай, він працює тільки при тонких і довгих пальцях.

9. Фонові

Правильний фон іноді «робить» весь кадр. Підбери тканину під колір манікюру і при цьому з вираженою цікавою фактурою. Працює завжди!

Написати коментар