1.    
  2.     Як зняти нарощені нігті в домашніх умовах

Як зняти нарощені нігті в домашніх умовах

13.09.2017

Багато фахівців з нарощування нігтів не рекомендують знімати штучні нігті в домашніх умовах. Неправильна технологія зняття може зашкодити і без того крихким натуральним нігтиками. Але якщо ви все-таки зважилися виконати цю операцію вдома, а не в салоні, то уважно ознайомтеся з описом самої процедури.

Перш за все, спосіб зняття нарощених нігтів залежить від використовуваного при нарощуванні матеріалу — акрилу або гелю.

Зняття акрилових нігтів

Для початку необхідно позбутися від вільного краю нігтя. Для цієї процедури краще всього підходить катер, тобто інструмент для зняття тіпсів. Можна також використовувати кусачки для нігтів або ножиці. Не потрібно обрізати нігті під корінь, щоб не пошкодити колонігтьову шкірку. При проведенні цієї процедури необхідно дотримуватися обережності, так як при різанні акрилових нігтів вони можуть розлітатися на дрібні шматочки в різні сторони. Не варто використовувати пилочки для нігтів, щоб відпиляти ніготь. Ще гірше буде, якщо намагатися відклеїти акрил з нігтя. При нарощуванні ваші натуральні нігті обробляють спеціальним складом, щоб штучні нігті на них трималися. Це з’єднання дуже міцне, тому, якщо намагатися відірвати акрил, то можна відірвати власну нігтьову пластину.

Після того, як ви зрізали вільний край, вам знадобитися спеціальна пилочка для видалення верхнього шару штучного нігтя. Верхній шар — це покриття, що захищає ніготь від подряпин. Якщо не зняти цей фініш-гель, то розчинити акрил просто не вийде. Пилка для цієї процедури повинна бути грубою — 80/100 грит. Цієї пилою поступово видаляємо поверхневий шар з кожного нігтя. Врахуйте, що матеріал пиляється дуже погано.

Після того, як ви зняли фініш-гель, приступайте до розчинення нігтів. Вам знадобитися спеціально призначена для цього рідину – Acrylic Remover. Вона продається в спеціалізованих магазинах. Якщо дістати її не вийшло, то спробуйте використовувати рідину для зняття лаку, обов’язково з ацетоном, або технічний ацетон. Тільки врахуйте, що ацетон згубно впливає на шкіру, викликаючи сильне роздратування, тому необхідно дотримуватися крайню обережність. Далі необхідно заготовити невеликі шматочки фольги для всіх пальців і шматочки ватяних дисків. Змочуємо ватні диски в спеціальній рідині, накладаємо їх на штучні нігті і загортаємо у фольгу. Слідкуйте, щоб повітря під ніготь не потрапляв. Залишити акрил розм’якшуватися потрібно приблизно хвилин на 40. За цей час акрил придбає желеподібну структуру, яку можна зіскоблити або відповідним платіжним інструментом, або пилкою для акрилу. Намагайтеся провести дану процедуру швидко, щоб акрил не встиг знову затвердівати на повітрі. Для остаточного видалення акрилу з нігтьової пластини скористайтесь цією ж рідиною для розм’якшення. Після всієї процедури зняття необхідно ретельно вимити руки і нанести на них крем.

Зняття гелевих нігтів

Гелеві нігті майже не розм’якшуються і не розчиняються, тому так легко зняти їх не вийде. Тут підійде тільки метод спилювання. Пилочку для цього теж потрібно вибрати особливу. Скляні пилочки сюди не підійдуть, вони тільки зіпсуються. Потрібна крупнодисперсная пилка для обробки штучного матеріалу з дисперсністю 100   150 грит і довжиною близько 15 — 20 см. Для початку необхідно точно також зрізати вільний край, щоб полегшити собі роботу. Врахуйте, що робота по спилюванню займе досить багато часу, якщо все робити акуратно. До того ж, при зняття штучних нігтів гелів таким методом виділяється дуже багато пилу, тому краще надіти респіратор або маску. Затисніть пилку між середнім і великим пальцем, притримуйте її вказівним. Для того, щоб не поранити пальці від зіткнення з пилою, обмотайте їх лейкопластиром. До того ж, так вони не будуть ковзати по пилочку. Водіть пальцем іншої руки по сопілці, стежачи за тим, щоб не зачіпати шкіру навколо пальця. Необхідно періодично контролювати спилювання, щоб уникнути пошкодження власного нігтя. Для цього можна змочити ватний диск рідиною для зняття лаку і провести їм по нігтю — відразу буде видно, де гель, а де власний ніготь. Як тільки матеріал досить истончится, візьміть пилку з дрібним абразивом (150/180 грит) і акуратно приберіть залишки матеріалу. Але не намагайтеся повністю спиляти весь гель, так можна пошкодити ніготь. Після того, як ви спиляли весь штучний матеріал, відполіруйте ніготь. Вимийте руки і ретельно змастіть руки зволожуючим кремом, так як пил від нігтів дуже сушить шкіру.

Пам’ятайте про те, що краще довіряти процедуру зняття штучних нігтів професіоналам, а самостійно це робити варто тільки в крайніх випадках.

Написати коментар